ترک تریاک
ترک اعتیاد تریاک
28خرداد , 1397
ترفندهای منفی شدن تست اعتیاد
ترفندهای منفی شدن تست اعتیاد
2تیر , 1397

تقلب در تست اعتیاد با قرص های ضد بارداری و آبلیمو

تقلب در تست اعتیاد

 

  درخواست آزمایش عدم اعتیاد در مواردی مانند ازدواج ، استخدامی و متقاضیان دریافت گواهینامه بیشترین کاربرد را در کشور ما دارد .

متاسفانه با پیشرفت روش های آزمایشگاهی تشخیص اعتیاد ، روش های مخفی  نمودن اعتیاد یا به عبارتی ایجاد نتیجه منفی کاذب به طریق های مختلف فیزیکی و شیمیایی گسترش یافته است.

معتادان از طیف وسیعی از  ترکیبات شیمیایی در دسترس برای انحراف نتایج آزمایش استفاده می کنند

خوردن مقدار زیادی سرکه ، آبلیمو و حتی آب باطری برای اختلال در نتیجه آزمایش گزارش شده است.

یک کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهی بیان نمودند : استفاده از قرص های ضد بارداری و آبلیمو در تقلب در تست اعتیاد و منفی شدن تست اعتیاد تاثیری نخواهد داشت .

به گزارش خبر گزاری مهر، علیرضا سلیمی عنوان نمودند : در بین افراد جامعه شایعه ای رواج یافته است که افراد معتاد برای منفی شدن جواب تست اعتیاد و تقلب در تست اعتیاد خود از قرص های ضد بارداری ، آبلیمو و جوهر لیمو استفاده می کنند.

ایشان تاکید کردند که استفاده از این مواد هیچگونه تاثیری بر منفی شدن تست اعتیاد و تقلب در تست اعتیاد ندارد و تنها ممکن است بر PH ادرار اثر گذارد و در نتیجه از این طریق در جواب آزمایش اختلال ایجاد کند.

که این اختلال با استفاده از روش های تایید نوار ادرار یا TLC قابل کنترل است.

در یک مقاله پژوهشی انجام شده توسط آقای دکتر مهدی هدایتی و همکاران با عنوان آشکارسازی تتقلب در تست اعتیاد به پاسخ های منفی کاذب در آزمایش تشخیص اعتیاد گزارش نمودند

 

منفی شدن تست اعتیاد با روش های بسیار باورنکردنی
بیشتر بخوانید

تداخل کننده هایی مانند آب اکسیژنه ، نمک طعام ، مایع سفید کننده ، سرکه و پودر بیکینگ پودر سبب کسب نتایج منفی کاذب گردید

اما مواد تداخل کننده ای مثل آب لیمو تاثیری در منفی کردن نتایج تست ندارد .

سرکه و آب لیمو سبب کاهش PH (افزایش اسیدیته) ادرار می شوند .

عدم تداخل آب لیمو با سایر گزارشات صورت گرفته در این مورد مطابقت داشت .

مصرف مواد غذایی مختلف و ویتامین ها نیز باعث تغییر در رنگ ادرار می شوند اما این مواد نمی توانند نتایج تست اعتیاد را منفی کنند زیرا اغلب این رنگ ها در روش هایی مانند کروماتوگرافی قابل جداسازی هستند.

قرص ضد بارداری ازمایش اعتیاد

در مقاله انجام شده توسط مهدیه سادات بدیعی و همکاران با عنوان بررسی عوامل مداخله گر منجر به پاسخ منفی کاذب در آزمایشات تشخیص اعتیاد گزارش نمودند علیرغم تصور عمومی که مصرف آبلیمو و آبغوره  باعث تقلب اعتیاد و کاهش PH ادرار (اسیدی شدن ادرار) و منفی شدن تست اعتیاد می گردد

فروشگاه مواد مخدر

تقلب در تست اعتیاد با آبلیمو و قرص های ضد بارداری امکان پذیر نیست

در این مطالعه آبلیمو و آبغوره منجر به ایجاد پاسخ منفی در آزمایش اعتیاد نگردید که با دیگر متون همخوانی داشت.

همواره تداخل کننده های جدید و پیچیده ای به بازار وارد می شوند که در ابتدا ناشناخته و سپس با صرف هزینه و وقت کشف می شوند .

خوشبختانه کیت های جدیدی وارد بازار شده اند که به راحتی تداخل کننده های موجود در ادرار را تشخیص می دهد  و باعث می شود بسیاری از متقلبان به هدف شوم خود نرسند.

برای تهیه کیت های تشخیص اعتیاد در منزل اینجا را کلیک کنید

تشخیص جنسیت جنین و اهمیت آن
بیشتر بخوانید

5 دیدگاه

  1. […] و حتی مصرف بعضی از ترکیبات مانند آبلیمو، سرکه ، قرص های جلوگیری از بارداری، ویتامین B2 و…با تغییر در PH سبب اختلال در نتیجه تست […]

  2. لللببب گفت:

    خیلی عالیه. ولی دنبال یه روشی هستم که تستم منفی بشه . راهی هست

  3. ارش گفت:

    با سلام من يك سري داروي ضدافسردگي ميخورم و متوجه شدم كه گويا يكي از تست هاي نوار اعتياد ده تايي رو مثبت مي كند و ميخواهم سر كار بروم و اگر متوجه افسردگي من شوند با توجه به حساس بودن شغلم من را مطمئنا رد مي كنند ازتون عاجزانه خواهشمندم كه اگر راهي براي منفي شدن تست را مي دانيد به من بگين لطفا 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید