سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی رپید تست

 • فروشگاه اینترنتی رپید تست در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران تاکید بسیاری بر اصول ای امر دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی کاربران و نحوه استفاده از این اطلاعات می باشد که فروشگاه رپید تست از کاربران مراجعه کننده به سایت جمع آوری می کند.
 • اطلاعات جمع آوری گردیده در مبنای حریم خصوصی سایت رپید تست شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها در حریم خصوصی سایت رپید تست

 • کاربران سایت با ثبت نام در درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و نشانی خود… را در اختیار سایت قرار می دهید.
 • شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر رپیدتست شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما به امانت محفوظ خواهد بود.
 • اطلاعاتی فنی دیگری از جمله IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
 • سایت رپید تست اطلاعات شما را حذف نخواهد کرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیراز قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.
 • حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت سایت امکانپذیر و قابل اجرا است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • مدیر سایت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
 • کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
 • کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
 • امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 
 

فروشگاه اینترنتی آنلاین رپید تست همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی رپید تست دات ای ار ، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت رپید تست است.

کاربران با عضویت خود این اجازه را به این فروشگاه اینترنتی می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل ، ارسال و دسترسی به حریم خصوصی سایت رپید تست اطلاعات را محدود نمایند .

 
 

فروشگاه رپید تست به کاربران توصیه می کند از قرار دادن اطلاعات شخصی خود و حساب بانکی به افراد دیگر خودداری نمایند.