ترفند های جدید منفی شدن تست اعتیاد (2020)

New Tricks of Negative Addiction Testing (update 2020)

تقلب در تست اعتیاد

تقلب در تست اعتیاد در بین افراد بسیار سخن گفته می شود و برای انجام این کار از روش های مختلفی نام برده می شود. این ترفند ها از انجام کارها و خوردن چیزهایی است که به گفته عوام مردم تاثییر در پاسخ آزمایش عدم مصرف مواد مخدر شخص دارد.

ترفند های مختلفی منفی شدن تست اعتیاد بیشتر به روش های خانگی نام برده می شود .افراد مختلف فکر می کنند با انجام کارهایی و همچنین استفاده از چیز های مختلف می توانند بدن خود را قبل از مراجعه به آزمایشگاه از هر گونه ماده مخدری و نشانه سوء مصرف آن پاک کرده و به سادگی هر چه تمام تر برگه عدم اعتیاد دریافت کند.

منفی کردن آزمایش اعتیاد

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های انجام آزمایش هم دقیق تر و حساس تر شده اند و نسبت به گذشته بسیار دقت بالاتری داشته و سریعتر نیز عمل می کنند. کارشناسان آزمایشگاه های صادر کننده گواهی عدم اعتیاد نیز با گذشت زمان و مراجعه افراد مختلف متعدد با روش هایی که اشخاص با آن سعی به تقلب در آزمایش اعتیاد می کنند آشنا شده و به سادگی متوجه این موضوع می شوند.

امروزه نیز مقررات و کنترل های سفت و سختی در آزمایشگاه های صادر کننده گواهی عدم اعتیاد وجود دارد که تا حد بسیار زیادی از تقلب و منفی کردن تست اعتیاد جلوگیری کند و همچنین وجود کیت هایی تحت عنوان کیت تشخیص تقلب در نمونه ادراری وجود دارد که به بررسی تقلب های احتمالی که ممکن است در تست اعتیاد صورت بگیرد می پردازد .

کیت تست تقلب در آزمایش اعتیاد در فروشگاه رپید تست ارائه شده و امکان سفارش آن برای شما نیز مهیا است.

ترفند های اصلی منفی شدن تست اعتیاد

اگر بخواهیم منفی شدن آزمایش اعتیاد را به چند روش کلی تقسیم کنیم می توانیم پاسخ را در چند گروه مختلف بگنجانیم تا بوسیله آن بهتر بتوانیم شیوه های تقلب در آزمایش عدم اعتیاد را معرفی و بررسی کنیم. بدین منظور در لیست زیر اصلی ترین راه های تقلب در کیت اعتیاد را مثال خواهیم زد.

  • منفی کردن آزمایش اعتیاد با قطع مصرف
  • تقلب در آزمایش اعتیاد با اختلال در نمونه ادرار
  • تقلب در تست اعتیاد با خوراکی ها
  • تقلب در تست اعتیاد با دارو

در ادامه به بررسی تمامی راه های تقلب در آزمایش اعتیاد می پردازیم:

منفی شدن آزمایش اعتیاد با قطع مصرف

منفی شدن تست اعتیاد با قطع مصرف

یکی از مهم ترین و کم هزینه ترین راه ها برای منفی کردن تست اعتیاد، عدم مصرف و یا قطع مصرف هر ماده مخدری می باشد.این یک واقعیت ساده و شفاف می باشد که با ترک مصرف مواد سطح آن در بدن کمتر می شود و پس از گذشت مدتی به طور کامل از بدن فرد خارج گشته و جواب تست وی بدون تشخیص ماده مخدر می گردد.

تقلب در آزمایش عدم اعتیاد با تعویض نمونهدر واقع شخص با کنار گذاشتن استفاده هر نوع ماده مخدر یا دارو می تواند به این امید باشد که در عرض مدت زمانی اثرات آن از بدن وی خارج شده و روش های آزمایشگاهی که اغلب تا چند روز مصرف ماده مخدر را تشخیص می دهند وی را عاری وجود ماده مخدر نشان دهند که این خود بسیار راه بدون تخلفی محسوب می شود.

البته باید در این مورد حساسیت خاصی لحاظ شود چون هر ماده مخدر یا دارو بسته به نوع عملکرد و ترکیبات شیمیایی داخل خود مدت زمان متفاوتی داخل بدن انسان باقی خواهد ماند.

امکان دارد برای منفی کردن آزمایش اعتیاد حشیش  حشیش مدت زمان بسیار بیشتری از عدم مصرف توسط فرد باید گذشته باشد نسبت به ماده ای مخدر دیگری همانند تریاک .

ما در نوشته ای دیگر با موضوع چند روز پس از مصرف مواد مخدر آزمایش اعتیاد منفی می شود به بررسی مواد مخدر مختلف و میزان ماندگاری آنها در بدن انسان پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم اگر از این روش می خواهید استفاده کنید حتما آن را مطالعه کنید.

 

منفی کردن آزمایش با قطع مصرف از روش های بسیار سخت و نیازمند اراده قوی و تحمل درد و مشکلات خاصی می باشد و همچنین به دلیل اینکه در این روش علائم ترک اعتیاد مانند خماری و عدم فعالیت کاری در فرد ظاهر می شود بسیاری از مصرف کنندگان مواد مخدر برای گریز از نتایج مثبت آزمایش خود ، این روش را انتخاب نمی کنند و همواره به دنبال روشی آسان تر و بدون درد و عذاب هستند از این رو به انجام روش های دیگری که در ادامه توضیح می دهیم روی می آورند.

.

به جرات می توان گفت که این روش دومین راه برای تقلب در آزمایش اعتیاد است که به ذهن افراد می رسد

تقلب در آزمایش اعتیاد با اختلال در نمونه

این خیلی راه ساده و راحتی است که نمونه ادرار خود را با نمونه فرد دیگری که مصرف مواد مخدر نداشته جابجا کنیم.

آزمایش اعتیاد با اختلال در نمونه

چه کاری بهتر از این ؟ ادرار فرد سالم را با خود به آزمایشگاه برده و آن را در ظرف نمونه تخلیه کرده و تحویل پرسنل آزمایشگاه داده و با خیال راحت به خانه یا محل کار خود بر می گردیم.اما واقعا به همین سادگی است؟

اکثر آزمایشگاه ها به دوربین مدار بسته مجهز بوده و پرسنلی هنگام نمونه گرفتن بالا سر فرد از داخل آینه مراحل را کنترل می کنند.

حالا اصلا شد و فرد توانست ادرار خود را با شیوه ای که کسی متوجه نشد با نمونه ادرار خود جابجا کرد آیا کار تمام است؟

ساده ترین راه برای تشخیص این امر کنترل دمای حرارت ادرار داخل نمونه است.بدن انسان با 37 درجه دمای گرمی دارد و کافی است به ظرف نمونه دست بزنیم و سردی آن خود بیانگر این امر است که ادرار در همان لحظه تخلیه نگشته است.

از طرف دیگر ادرار مانده با ادرار تازه تخلیه شده علامت های آزمایشگاهی مختلفی دارد که بوسیله تست های تشخیص ادرار می توان به سادگی آن را تشخیص داد.

تقلب در تست اعتیاد با خوراکی ها

خوردن بعضی خوراکی ها اطراف ما سبب می شود تا آزمایش اعتیاد منفی شود .البته نباید خیلی به تاثییر سریع این روش دلتان را خوش کنید.

منفی کردن تست اعتیاد با خوراکییکی از راه هایی که موجب می شود جواب آزمایش اعتیاد مصرف کنندگان مواد منفی گردد نوشیدن و مصرف آب زیاد است. خوردن آب قبل از تست اعتیاد البته به صورت تدریجی و حداقل یک هفته قبل از انجام آزمون اعتیاد می تواند باعث دور زدن تست اعتیاد به خصوص منفی شدن تست اعتیاد ا درار می باشد.

این راه بیشتر برای مصرف کنندگان دوزهای پایین و یا افرادی که بصورت تفننی و گه گداری سمت مصرف مواد می روند قابل انجام است.

در این مورد ملاحظه در مورد نوع ماده هم باید صورت گیرد چون همانطور که در بالا گفتیم اصولا بعضی مواد ماندگاری بالایی دارند حتی اگر مصرف آن محدود باشد

بای مثال منفی کردن تست اعتیاد متادون با این روش به سادگی امکان پذیر نمی باشد هر چند مصرف این ماده محدود و کم باشد چون دفع این ماده به سادگی با رقیق سازی مورد اطمینان نیست.

دیگر خوراکی هایی که به این کار کمک می کند مانند هندوانه ، زغال اخته ، انگور ، چای سرد ، سرکه ، سبزیجات و غیره همگی می تواند با افزایش حجم ادرار و همین طور مواد ادرار آور داخلشان سهمی در خروج داروها و مواد مخدر از بدن داشته باشد.

ادتان نرود که این امر باید در مدت زمان طولانی و بصورت پیوسته صورت گیرد و با انجام یک روز و مصرف میزان زیادی از این خوراکی ها قطعا پاسخ درستی دریافت خواهید کرد

تاثیر ورزش در منفی کردن تست اعتیاد

تاثییر ورزش در منفی شدن تست

ورزش کردن سوخت و ساز بدن را بالا برده و موجب آب شدن چربی های بدن می گردد.داروهای مخدر و مواد در بافت های چربی افراد ذخیره شده و از طریق کلیه ها دفع می گردد.بنابراین افرادی که لاغر تر هستند یا ورزش می کنند زودتر این مواد از بدن آنها خارج خواهد شد.

خوب باید بدانید که انجام ورزش نیز در چند روز قبل از انجام تست تاثییر قابل توجهی نخواهد داشت و به نتیجه ای نخواهید رسید .اگر میخواهید آزمایش تان منفی باشد باید بصورت مرتب ورزش کنید.

تاثییر سونا در منفی شدن آزمایش اعتیاد

سونا یکی از راه های بسیار موثر و عالی برای سم زدیی و خروج مواد مخدر و دارو ها از بدن می باشد.سونا میتواند با افزایش دمای بدن فرد ، به تعرق بیشتر و دفع مواد سمی از بدن انسان کمک بسزایی کند. خاطرتان باشد استفاده از سونا را باید حداقل چند روز قبل از مراجعه به آزمایشگاه جهت انجام تست شروع کنید تا نتیجه قابل توجهی داشته باشد.

سونا در تست اعتیاد

استفاده از سونا و استخر زمانیکه با ورزش و مصرف آب و مایعات زیاد همراه شود کارایی زیادی دارد.از جمله افرادی که برای منفی شدن تست اعتیاد متادون از سونا بصورت مکرر استفاده کردند تاثییر آن را بسیار بیشتر از روش های دیگر عنوان نمودند.

تقلب در تست اعتیاد با دارو

تقلب در تست اعتیاد با داروهای مختلف نیز بسیار موضوع مطرحی می باشد.اما بسیاری از این داروهایی که عنوان شده اند تا چه میزان می تواند در رسیدن به هدف مصرف کننده مواد مخدر برای پنهان کردن آن در آزمایش موثر باشد و چقدر به اینها می توانیم دلخوش کنیم؟

منفی شدن تست اعتیاد به تریاک با مصرف قرص بدون مشاوره با پزشک می تواند عواقب بدی داشته باشد.

مصرف دارو هایی به اسم B و M و همینطور داروهای ضد بارداری و قرص های جلوگیری اورژانسی و همچنین جوهر لیمو و جوش شیرین برای اینکه ادرار فرد عاری از هرگونه مواد مخدر باشد بسیار شایع و مورد بحث است.

در مقطع زمانی تبلیغات فراوانی از طریق پیامک کبنی بر منفی شدن تست اعتیاد در ۷ روز توسط داروی بی ارسال شد و پس از تحقیق فراوان دریافتند که این دارو هر چند به سم زدایی بدن کمک می کند اما در صورت مصرف خودسرانه موجب وابستگی سخت تری می گردد. در واقع این قرص تنها شخص را در برابر خماری نگهداری می کند تا ماده دیگر از بدن وی بصورت کامل خارج شده و آزمایش آن منفی شد.

برای مثال فرض کنید فردی مصرف کننده تریاک می باشد و می خواهد از ترفند های منفی شدن آزمایش تریاک بوسیله داروی b استفاده کند.با خوردن این قرص که مسکن قوی است دیگر تریاک مصرف نکرده و پس از مدت ۷ تا ۱۰ روز کیت تست تریاک وی منفی می شود اما در حقیقت اعتیاد وی به ماده جدیدی شروع شده و ادامه دارد.

با فراوان شدن قرص های مختلف پنهان کردن اعتیاد کیت تست اعتیاد نیز برای تمامی این مواد تولید و عرضه شده و هم اکنون آزمایشات تشخیص اعتیاد با دامنه تشخیص مواد بیشتری صورت می گیرد.بعضی از ارگان ها با درخواست استفاده از کیت ده کاره تشخیص اعتیاد می کنند که  وجود تمامی این داروها را در بدن افراد از آزمایشگاه استعلام می کنند.

تقلب در آزمایش اعتیاد ازدواج

آزمایش اعتیاد ازدواج از جمله استعلامات درخواستی دفترخانه برای انجام عقد رسمی می باشد.البته این آزمایش در کنار آزمایش خون تشخیص بیماری و کم خونی از آزمایشگاه درخواست می شود.

مصرف کنندگان مواد مخدر در این وقعیت به فکر تقلب در آزمایش ازدواج می افتند و سعی بر دور زدن آن می کنند.اما در واقع برای انجام این آزمایش مقررات سخت تری برای افراد لحاظ می گردد و کنترل های بیشتری در آزمایشگاه صورت می گیرد.

آزمایش اعتیاد ازدواج

تقلب در تست اعتیاد ازدواج با توجه به حساسیت موضوع و بحث تشکیل زندگی جدید در صورتی که به میزان کوچکی شبه بر انگیز باشد توسط آزمایشگاه مجدد در یک فاصله زمانی نمونه گیری شده و حتی نمونه ها امکان دارد برای بررسی بیشتر به روش tlc یا همان تفکیک نمونه مورد بررسی کاملتری قرار گیرد.

برخی از خانواده ها مخصوصا دختر ها با توجه به نگرانی قبل از حضور در آزمایشگاه زوجین از ترس تقلب فرد بصورت پنهانی درخواست بررسی و موشکافی نمونه را از آزمایشگاه دارند.

منفی شدن کیت تست بزاق

بزاق به عنوان یک ماده دفع شده از بدن یکی از عناصر مورد نمونه گیری برای انجام آزمایش اعتیاد است البته این روش کمتر مورد استفاده قرار گرفته اما در مواقع خاص در شرایطی که نمونه گیری مقداری با سختی همراه است این روش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای دور زدن تست اعتیاد بزاق راه های فراوانی گفته شده است.
منفی شدن اعتیاد بزاق
اگر به فکر دور زدن تست اعتیاد بزاق دهان هستید شاید یکی از این راه ها پاسخ گوی شما باشد اما به طور کلی نمی توان در مورد تایید آن نظر داد.گزارش هایی مبنی بر منفی شدن تست اعتیاد بزاق فرد با اسپرین که نوعی قرص معروف و مشهور است شده است.افرادی گفته اند اگر قبل از انجام کیت تست بزاقی از قرص اسپرین استفاده کردند پاسخ منفی را دریافت نمودند.

دهانشویه نیز که حاوی مواد ضدعفونی کننده است در از بین بردن اثر مواد بی تاثییر نمی باشد و البته گوشت قرمز که حاوی پروتئین زیادی است و می تواند کریتینین بدن را به سطوح عادی بازگرداند وشاید بتواند باعث گرفتن پاسخ منفی بر روی کیت تست بزاقی باشد و البته اینکه این روش ها همگی در گذشته و با برند های مختلفی صورت گرفته و قطعا در شرایط جدید و مکانیزم های جدید ممکن است یاسخ صحیحی از آنها دریافت نشود .

تاثیر قرص hd بر تست اعتیاد

در بهار سال 1386 تحقیقی برای اثر قرص بارداری hd بر روی آزمایش مصرف مواد مخدر توسط محققان کشور عزیزمان در دانشكده داروسازي و علوم داروئي اصفهان صورت گرفت

برای انجام این آزمایش از كيت تشخيص مورفين و موش های صحرایی استفاده گردید . اين آزمايش در حضور غلظتهاي مختلف مورفين تكرار گرديد . در درون تن ابتدا دوزهاي مختلف دو دارو به موشهاي صحرائي نر كنترل، وابسته بـه مـورفين، ودريافت كننده دوز منفرد مورفين (kg/mg 20 ) تجويز گرديد. نمونه هاي ادراري در فواصل 6-3 ،15-12 ،24-21 ساعت جمع آوري شده و مورد بررسي قرار گرفت.

در پایان مشاهده گردید هیچ يك از اجزاي قرصهاي ضد بارداري HD و متابوليت هاي ادراري آنها به طور منفرد و يا توأم تاثيري بر كيتهـاي تشخيص مورفين نداشت . اين تداخل در شرايط وجود وابستگي به مورفين يا تجويز دوز منفرد نيز مشابه و خنثي بود.

اگر علاقمند به مطالعه این مقاله هستید اینجا را کلیک کنید.

نفازولین تست اعتیاد منفی میکند؟

نفازولین یک دارو دارای ph اسیدی است و به این دلیل جذب مخدر شیشه را افزایش می دهد به علاوه نفازولین مقلد سیستم سمپاتیک است میزان طپش قلب و فشار خون و خشکی دهان را افزایش می دهد و معتاد یا مصرف کننده مواد تصور می کند گیرایی  مخدر شیشه افزایش یافته است در صورتی که اثرات نفازولین با مخدر شیشه بسیار خطرناک است و با افزایش شدید فشار خون ریسک سکته قلبی و مغزی و مرگ ناگهانی را افزایش می دهد.

به علت بالا بردن فشار خون و ادرار بیشتر افراد تصور می کنند نفازولین تست اعتیاد را منفی می کند اما در واقع برای استفاده از روش های بیشتر شدن ادرار راه های بسیار ساده تر و بی خطر تری همچون مصرف مایعات فراوان و میوه های ادرار اور وجود داشته که نیازی به استفاده از این داروها احساس نگردد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن