آموزش انجام آزمایش و خواندن جواب رپید تست

آموزش

شرکت فرین بهبود تشخیص تولید کننده تست های تشخیص سریع از جمله کیت کرونا حلقی و کیت کرونا انتی بادی با خون بصورت رپید تست و بومی سازی شده است.

فعالیت شرکت فرین بهبود تشخیص بر پایه سیستم لترال فلو در حوزه های مختلف از جمله تشخیص های بالینی، دارویی، محیط زیست، دفاعی و تست های خانگی می باشد. فرین بهبود با تولید کیت های تشخیص سریع از جمله کیت کرونا می تواند نقش مثبتی در سلامت و بهداشت جامعه داشته باشد. کیت های تشخیصی که ما تولید می کنیم باعث افزایش کارایی فرایند تشخیص شده و تصمیم گیری جهت درمان را تسریع می بخشد. هدف ما جابجایی آزمایش های تشخیصی از آزمایشگاه به محل مراقبت بیمار و یا انجام آزمایش به صورت میدانی می باشد

تولید کیت تشخیص کرونا فرین بهبود

شرکت دانش بنیان فرین بهبود تشخیص که در زمینه طراحی و تولید کیتهای تشخیص سریع فعالیت می نماید، پس از ماهها تلاش در فرآیند تحقیق و توسعه کیت تشخیص سریع آنتی ژن کرونا و طی فرآیند ارزیابی عملکرد آن در کل تجهیزات و ملزومات پزشکی موفق گردید مجوز تولید آن را از این اداره اخذ نماید.
با توجه به شرایط پاندمی کرونا و اهمیت تشخیص و ایزوله کردن افراد مبتلا به کووید-۱۹، روشهای تشخیص دقیق و با سرعت بالا جهت بکارگیری در بیماریابی و غربالگری از نیازهای اساسی مدیریت این پاندمی می باشد. لذا کیتهای تشخیص سریع مبتنی بر لترال فلو جهت تشخیص آنتی ژن ویروس کرونا، از ابزارهای مفید و مقرون به صرفه می باشند که علاوه بر کوتاه نمودن زمان آزمایش (حداکثر ۱۵ دقیقه) در مقایسه با روش PCR که تا آماده شدن جواب آزمایش حداقل یک روز زمان نیاز دارند، می توانند با دقت و صحت بالا و بدون نیاز به آزمایشگاه تخصصی و فرد آموزش دیده بسادگی مورد استفاده قرار گیرند.
کیت تشخیص سریع آنتی ژن کرونا محصول شرکت دانش بنیان فرین بهبود تشخیص با حساسیت و اختصاصیت بسیار مطلوب و با قیمت مناسب توسط محققین این شرکت به تولید انبوه رسیده است و هم اکنون در حال استفاده در کشور می باشد.

هم اکنون می توانید از فروشگاه رپید تست محصولات این شرکت را سفارش دهید

ترتیب بر اساس:
تعداد در صفحه
فیلتر محصولات
اعمال فیلتر
دسته محصولات
برند و سازنده کالا
محدوده قیمت